Ücrestsiz İngilizce Kursu Siteleri


Ücretsiz İngilizce Kurs Siteleri

Bu günlerde çevrimiçi olarak ücretsiz İngilizce kursu web siteleri bulmak çok kolay. Teknoloji ve İnternet, İngilizce öğrenme ve çalışma şeklimizde devrim yaratarak, pratik yapmamıza ve ücretsiz kurslar almamıza olanak sağladı. İngilizce becerilerinizi geliştirmeye başlamak için kullanabileceğiniz ücretsiz İngilizce kursu web sitelerine birkaç örnek.

İngilizce Konuşma

  • Duolingo: Duolingo, 30'dan fazla dilde kullanılabilen popüler bir web sitesi ve uygulamadır. İngilizce ve diğer birçok dilde kurslar sunmaktadır. Kurslar, temel İngilizce dil bilginizi geliştirmenize ve telaffuzunuzu pratik etmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
  • TurkishClass101:EnglishClass101, yeni başlayanlar için ücretsiz İngilizce dersleri sunar. Sesli ve görüntülü dersleri, kısa sınavları ve bilgi kartları vardır. Sesli ve görüntülü dersler, İngilizce konuşmanın temellerini öğrenmenize yardımcı olabilir ve sınavlar ve bilgi kartları, gramer ve kelime dağarcığınızı geliştirmenize yardımcı olabilir.
  • BBC ingilizce öğrenme: BBC Learning English web sitesi, çeşitli ücretsiz İngilizce kursları ve etkinlikleri sunar. Ayrıca İngilizce dil bilginizi geliştirmenize yardımcı olacak videolar, podcast'ler ve oyunlar içerir. Aktiviteler hem yeni başlayanlar hem de orta seviyedeki öğrenciler için uygundur.

İngilizce Yazışma

  • 7ESL: 7ESL, gramer ve kelime öğretimine odaklanan ücretsiz bir İngilizce kursu web sitesidir. Dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak etkileşimli etkinlikler, oyunlar ve sınavlar içerir. Aktiviteler ve oyunlar hem yeni başlayanlar hem de orta seviyedeki öğrenciler için uygundur.
  • Myenglishteacher.eu: Myenglishteacher.eu, İngilizce yazma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olmaya odaklanan ücretsiz bir İngilizce kursu web sitesidir. Dilbilginizi, kelime dağarcığınızı ve yazınızı geliştirmenize yardımcı olacak dersler, etkinlikler ve alıştırmalar sunar. Dersler hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey öğrenciler için uygundur.
  • İngilizce İpuçları: EnglishHints, İngilizce yazma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olmayı amaçlayan ücretsiz bir İngilizce kursu web sitesidir. Yazınızı pratik etmenize yardımcı olacak dersler, aktiviteler ve tatbikatlar içerir. Ayrıca dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak bir dizi etkileşimli aktiviteye sahiptir.

Yukarıdaki web siteleri, mevcut birçok ücretsiz İngilizce kursu web sitesinden sadece birkaç örnektir. İngilizce dil becerilerinizi etkileşimli ve eğlenceli bir şekilde geliştirmek istiyorsanız, ücretsiz bir İngilizce kursu web sitesi tam ihtiyacınız olan şey olabilir. Ücretsiz İngilizce kursları, İngilizce öğrenmek isteyen herkesin ücretsiz olarak kullanabileceği harika bir kaynak. İngilizce kursu almak çok pahalı olabiliyor ve bu yüzden ücretsiz kurslar ile kendinizi geliştirmeyi etkili bir biçimde düşünüyorsanız bu harika bir fırsat. Ücretsiz İngilizce kursu siteleri, İngilizce öğrenmeyi kolaylaştırarak konuşma ve yazma becerilerinizi yükseltmeli, geliştirmeli ve onları çalıştirmelisiniz.

Bu siteler, olabildiğince çok Öğrenim seviyesine uygundur. Farklı Öğrenme seviyeleri arasında Begineer, Intermediate ve Advanced seviyeler bulunmaktadır. Ayrıca farklı seviyelerdeki kulüpler ile dersleri kolaylıkla takip etmenizi sağlayarak, belirli alanlara odaklanmanıza izin veren ciddi modüller de içerebilir.

Ücretsiz İngilizce kursu siteleri çok sayıda öğrenme aracı ve yöntemleri sunmaktadır. Bu öğrenme yöntemleri arasında çevrimiçi ders obsermaları, ders arka planları, e-kitaplar ile dolu kütüphaneler ve forumlar bulunmaktadır. Forumların yanısıra, sosyal medya platformları üzerinden programlar vardır.

Ayrıca, ücretsiz İngilizce kursu sitelerinin çoğu, ziyaretçilerin becerilerini test etmesini de sağlarlar. Bu testler, konuşma ve yazma becerilerinin gelişimini desteklemek için tasarlanmış olup, öğrenme deneyimini geliştirmek ve genişletmek için modern teknikler kullanılmaktadır.

Ücretsiz İngilizce kursları çok kullanışlı, açık ve geniş bir platform olarak kabul edilir, çünkü çevrimiçi dersler sayesinde, ücretsiz olmayan kursların kalite ve eğitimine kolayca erişilebilir. Sonuça, ücretsiz İngilizce kursları ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş kursmaların, eğitim alanlarının ve dersi destekleyici kaynaklan arasından seçim yapmak için kullanıcılara elverişli ve ilham veren bir ortam sunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>